Organisatie

GMR

mevrouw A. Terlunen E-mail: 100670.LL@bernrode.nl

mevrouw G. Bruin-Muurling E-mail: g.bruin-muurling@hotmail.nl

mevrouw C. Rouppe van der Voort E-mail: crouppe@googlemail.com

de heer J. Omari E-mail: 4054jahan@vossius.nl

mevrouw F. Frederiks E-mail: floortjefrederiks@gmail.com

de heer P. Hooft E-mail: p.hooft@sghaarlem.nl

mevrouw I. Stofmeel E-mail: istofmeel@barlaeus.nl

mevrouw M. Printzipa E-mail: mprintzipa@vossius.n

mevrouw P. Raby E-mail: p.raby@felisenum.nl

de heer E. Siemens E-mail: eriksiemens@me.com

de heer J. van Leuven E-mail: j.v.leuven@sgdb.nl

Voorzitter GMR:
mevrouw S. van Mierlo E-mail: smi@bernrode.nl

Bestuur

De zes rectoren van de aangesloten scholen vormen gezamenlijk het bestuur

Rector Vossius Gymnasium a.i.:
mevrouw S.B.M. Zandbergen E-mail: szandbergen@vossius.nl
Telefoon: 020 6620934

Rector-bestuurder Barlaeus Gymnasium:
mevrouw S.B.M. Lippert-Suarez M├╝ller E-mail: susannelippert@barlaeus.nl
Telefoon: 020 626 3396

Rector-bestuurder Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch:
de heer E.J. Bakker E-mail: e.bakker@sgdb.nl
Telefoon: 073-6219068

Rector-bestuurder Stedelijk Gymnasium Haarlem:
de heer J.H. van der Werff E-mail: J.vanderWerff@sghaarlem.nl
Telefoon: 023-5125353

Rector-bestuurder Gymnasium Felisenum en voorzitter bestuur:
de heer M. Kemper E-mail: m.kemper@felisenum.nl
Telefoon: 0255 545710
de heer M. Kemper

Rector-bestuurder Bernrode:
de heer J.G.T.M. Relou E-mail: hre@bernrode.nl
Telefoon: 0413 291432
de heer J.G.T.M. Relou

Raad van Toezicht

de heer J. Thorenaar E-mail: jeroen.thorenaar@kpn.com

Voorzitter:
mevrouw F. Ko┼čer Kaya E-mail: f.koserkaya@landelijkeclientenraad.nl

de heer A.P.W. van Eijndhoven E-mail: lex.van.eijndhoven@planet.nl

mevrouw C. Hueting E-mail: carolienhueting1@gmail.com

Vice-voorzitter:
de heer H. van der Meer E-mail: htvandermeer@icloud.com

mevrouw K.S. Ali E-mail: k.s.ali1903@gmail.com

Bestuurssecretaris

mevrouw M.G. van der Graaf E-mail: bestuurssecretaris@oszg.nl
Telefoon: 023-5430108

Hoofd Bestuursbureau

de heer A. Wassenaar E-mail: a.wassenaar@oszg.nl
Telefoon: 023-5430193
de heer A. Wassenaar

Vertrouwenspersonen

de heer P. Asberg E-mail: paul@cvp-plus.nl
Telefoon: 070-2600032

mevrouw B. Roeleveld E-mail: barbel@cvp-plus.nl
Telefoon: 070-2600032

Functionaris gegevensbescherming

Functionaris gegevensbescherming:
de heer J.C. Nusselder E-mail: jc.nusselder@planet.nl