Organisatie

Bestuur

De zes rectoren van de aangesloten scholen vormen gezamenlijk het bestuur

Rector Barlaeus Gymnasium:
de heer A. Hietbrink E-mail: ahietbrink@barlaeus.nl
Telefoon: 020 6263396
de heer A. Hietbrink

Rector Vossius Gymnasium:
de heer J.W.H. van Muilekom E-mail: vanmuilekom@vossius.nl
Telefoon: 020 6620934
de heer J.W.H. van Muilekom

Rector Stedelijk Gymnasium 's Hertogenbosch en voorzitter bestuur:
mevrouw P.E.J.M. Schoemaker-Konings E-mail: sr@stedgymdenbosch.nl
Telefoon: 073 6219068
mevrouw P.E.J.M. Schoemaker-Konings

Rector Stedelijk Gymnasium Haarlem:
mevrouw Z. Kwint E-mail: kwint@stedelijkgymnasiumhaarlem.nl
Telefoon: 023 5125353
mevrouw Z. Kwint

Rector Gymnasium Felisenum:
de heer M. Kemper E-mail: m.kemper@felisenum.nl
Telefoon: 0255 545710
de heer M. Kemper

Rector Bernrode:
de heer J.G.T.M. Relou E-mail: hre@bernrode.nl
Telefoon: 0413 291432
de heer J.G.T.M. Relou

Raad van Toezicht

de heer D.C. Zijderveld

de heer G.M. van Wijk

mevrouw F.J. Leeflang-Cornelissen

de heer E.W. van Geenen

de heer J. Divis (voorzitter)

mevrouw K.S. Ali

Bestuurssecretaris

mevrouw Y. Brandenburg E-mail: y.brandenburg@oszg.nl
Telefoon: 023-5430108
mevrouw Y. Brandenburg

Hoofd Bestuursbureau

de heer A. Wassenaar E-mail: a.wassenaar@oszg.nl
Telefoon: 023-5430193
de heer A. Wassenaar

Vertrouwenspersonen

mevrouw J. Dubois E-mail: jacquelinehdubois@gmail.com
Telefoon: 06-20655007

de heer J. Olgers E-mail: jolgers@ziggo.nl
Telefoon: 06-51591754