Organisatie

GMR

de heer F. ter Linden E-mail: 3754floris@vossius.nl

mevrouw N. van der Stappen E-mail: nvdstappen@gmail.com

mevrouw C. Koetsier E-mail: christine@christinekoetsier.com

mevrouw E. Bootsma E-mail: elisabeth.bootsma@outlook.com

de heer B. Koomen E-mail: bas@cadmes.com

mevrouw C. Flury E-mail: chflury@hotmail.com

de heer O. Koster E-mail: okoster@vossius.nl

de heer J. van Leuven E-mail: j.v.leuven@sgdb.nl

Secretaris:
de heer M. Joles E-mail: m.joles@sghaarlem.nl

mevrouw M. Wal E-mail: M.Wal@felisenum.nl

Voorzitter GMR:
mevrouw S. van Mierlo E-mail: smi@bernrode.nl

de heer B. de Moor E-mail: bdemoor@barlaeus.nl

Bestuur

De zes rectoren van de aangesloten scholen vormen gezamenlijk het bestuur

Rector-Bestuurder Vossius Gymnasium:
mevrouw drs. C.A. Hylkema E-mail: chylkema@vossius.nl
Telefoon: 020 6620934
mevrouw drs. C.A. Hylkema

Stedelijk Gymnasium Haarlem:
de heer J.H. van der Werff E-mail: J.vanderWerff@sghaarlem.nl
Telefoon: 023-5125353

Rector Barlaeus Gymnasium en voorzitter bestuur:
de heer A. Hietbrink E-mail: ahietbrink@barlaeus.nl
Telefoon: 020 6263396
de heer A. Hietbrink

Rector Stedelijk Gymnasium 's Hertogenbosch:
mevrouw P.E.J.M. Schoemaker-Konings E-mail: sr@stedgymdenbosch.nl
Telefoon: 073 6219068
mevrouw P.E.J.M. Schoemaker-Konings

Rector Gymnasium Felisenum:
de heer M. Kemper E-mail: m.kemper@felisenum.nl
Telefoon: 0255 545710
de heer M. Kemper

Rector Bernrode:
de heer J.G.T.M. Relou E-mail: hre@bernrode.nl
Telefoon: 0413 291432
de heer J.G.T.M. Relou

Raad van Toezicht

mevrouw S.C.M. Lijesen

mevrouw C. Hueting

de heer H. van der Meer

de heer G.M. van Wijk

de heer E.W. van Geenen (voorzitter)

mevrouw K.S. Ali

Bestuurssecretaris

mevrouw M.G. van der Graaf E-mail: bestuurssecretaris@oszg.nl
Telefoon: 023-5430108

Hoofd Bestuursbureau

de heer A. Wassenaar E-mail: a.wassenaar@oszg.nl
Telefoon: 023-5430193
de heer A. Wassenaar

Vertrouwenspersonen

de heer J. Blok E-mail: jaap@evenrede.nl
Telefoon: 06 22217053

mevrouw P. Meursing E-mail: mpm@intuitonem.com
Telefoon: 06 28869796

Functionaris gegevensbescherming

Functionaris gegevensbescherming:
de heer J.C. Nusselder E-mail: jc.nusselder@planet.nl