Organisatie

GMR

mevrouw C. van der Voort E-mail: crouppe@googlemail.com

de heer J. Omari E-mail: 4054jahan@vossius.nl

mevrouw F. Frederiks E-mail: floortjefrederiks@gmail.com

mevrouw E. van Hoek E-mail: 100588.LL@bernrode.nl

de heer P. Hooft E-mail: p.hooft@sghaarlem.nl

mevrouw K. Heezius E-mail: k_heezius@hotmail.com

mevrouw I. Stofmeel E-mail: istofmeel@barlaeus.nl

mevrouw M. Printzipa E-mail: mprintzipa@vossius.n

mevrouw P. Raby E-mail: p.raby@felisenum.nl

mevrouw E. Bootsma E-mail: elisabeth.bootsma@outlook.com

de heer J. van Leuven E-mail: j.v.leuven@sgdb.nl

Voorzitter GMR:
mevrouw S. van Mierlo E-mail: smi@bernrode.nl

Bestuur

De zes rectoren van de aangesloten scholen vormen gezamenlijk het bestuur

Rector-bestuurder Barlaeus Gymnasium:
mevrouw S.B.M. Lippert-Suarez Müller E-mail: susannelippert@barlaeus.nl
Telefoon: 020 626 3396

Rector-bestuurder Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch:
de heer E.J. Bakker E-mail: e.bakker@sgdb.nl
Telefoon: 073-6219068

Rector-Bestuurder Vossius Gymnasium:
mevrouw C.A. Hylkema E-mail: chylkema@vossius.nl
Telefoon: 020 6620934
mevrouw C.A. Hylkema

Rector-bestuurder Stedelijk Gymnasium Haarlem:
de heer J.H. van der Werff E-mail: J.vanderWerff@sghaarlem.nl
Telefoon: 023-5125353

Rector-bestuurder Gymnasium Felisenum en voorzitter bestuur:
de heer M. Kemper E-mail: m.kemper@felisenum.nl
Telefoon: 0255 545710
de heer M. Kemper

Rector-bestuurder Bernrode:
de heer J.G.T.M. Relou E-mail: hre@bernrode.nl
Telefoon: 0413 291432
de heer J.G.T.M. Relou

Raad van Toezicht

de heer E.S. Rijnders (Voorzitter) E-mail: esrijnders@hotmail.com

mevrouw S.C.M. Lijesen

mevrouw C. Hueting

de heer H. van der Meer

mevrouw K.S. Ali E-mail: k.s.ali1903@gmail.com

Bestuurssecretaris

mevrouw M.G. van der Graaf E-mail: bestuurssecretaris@oszg.nl
Telefoon: 023-5430108

Hoofd Bestuursbureau

de heer A. Wassenaar E-mail: a.wassenaar@oszg.nl
Telefoon: 023-5430193
de heer A. Wassenaar

Vertrouwenspersonen

de heer J. Blok E-mail: jaap@evenrede.nl
Telefoon: 06 22217053

mevrouw P. Meursing E-mail: mpm@intuitonem.com
Telefoon: 06 28869796

Functionaris gegevensbescherming

Functionaris gegevensbescherming:
de heer J.C. Nusselder E-mail: jc.nusselder@planet.nl